O AUTORZE

Nazywam się Anna Żabińska.

Jest absolwentką VIII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu o profilu informatyczno-matematyczno-fizycznym oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Ekonomia. Moją pasją jest matematyka, ekonomia i podróże. Posiadam także dosyć rzadką umiejętność tłumaczenia rzeczy trudnych w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu potrafię przedstawić wiele złożonych tematów tak prosto, że niemal każdy jest w stanie zrozumieć nową rzecz.

Dzięki odpowiednim sposobom nauki, myśleniu oraz organizacji pracy wiem jak można nauczyć się niemal wszystkiego! Odkryłam jak bardzo niektórym uczniom do osiągnięcia wyższych wyników potrzebne jest wsparcie podczas nauki matematyki oraz osoba, która będzie w stanie wytłumaczyć im nowy materiał w sposób jak najbardziej zrozumiały.

Podjęłam także decyzję, która była rezygnacją z pracy w korporacji i pójściem za głosem serca. Dlatego stworzyłam ten kurs – być dać uczniom narzędzie, które pomoże w nauce matematyki, która z najgorszego przedmiotu może stać się niesamowitą przygodą!

Tworząc kurs Korepetycje z matematyki poznałam wszystkie standardy szkolne, korzystając jednocześnie z podręczników kilku wydawnictw i opierając się na nowej podstawie programowej.

Nie obiecuję, że nauka matematyki jest prosta! Ale wiem, że dzięki odpowiedniemu narzędziu, jakim jest ten kurs i Twojej ciężkiej pracy jesteś w stanie osiągnąć niesamowite rezultaty!